menu
person

22:04
מנקודת מבט זכרית: 6 חתיכות למין מושלם

סקס מושלם - הדבר הוא מאוד אדם, כאן עבור כל ההבנה שלך של אידיאשות. מישהו אוהב עדין, מישהו קשה, מישהו מוכן להיכנע או לקחת על עצמו את התאריך הראשון, ומישהו טוב יותר, באופן כללי, לחכות לפחות להכיר הורים.

התוכן של המאמר

1 זכר להסתכל על סקס 2 6 חתיכות

כולל התפיסה וההבנה של המין האידיאלי, השפעת המין מושפעת מהגדר, כיצד גדל אדם, מתמקד בשתייכותו המינית, ה ', בהתאמה - איזה סוג של צמחים מין הוא בחר.

עמידות רוסית ושאויות של המידע הולידו מבט שווא כי למעשה ליווי הוא משהו היום, מביש, זה מה שיש לשתוק. עכשיו מעטים מבינים כי שירותי ליווי בישראל אין שום קשר לזנות.

אז מתחת לך לקרוא על מה לומר מכיל בתוך עצמך את המין המושלם ישירות עבור גבר. עצמי, הלך!

נוף זכר למין

ועוד דבר אחד, לכל אופציה כדי למנוע אי הבנות.

אנשים שונים. ישנם בנות המעדיפות את הריאות, אשר לא לקשור firwovers ללא קשרים אדירים ובריאות גרידא (לא, עם זאת, יש הרבה מהם הרבה, ויש הרבה מהם הרבה, כך שהאישה צריכה לדעת בצורה מושלמת לבסוף אוהב את השותף לפני שאתה הולך לישון בו במיטה "- לפני זמן רב סטריאוטיפ מיושן), ישנם גברים עקרוניים אינטימיות חושני ישיר.

אבל בתוספת מינוס כל הגברים (יש יוצאים מן הכלל, כמובן) בתהליך של גדל כל כך לדבר, כמה מתקנים היוצרים את תפיסתם של חיי המין. שלח תשומת לב לעובדה כי למשל, אלה הם:

הוא זקוק למין לעתים קרובות יותר מאשר גברת.

למעשה, זה מיתוס: אנשים הם מינים ביו אחד, 1 של ביו אחר של מינים אין כזה כי נשים חוו איך כולם אומללים, פחות צורך במין מאשר גברים, או הפוכה. נראה שזה לא היה מפתיע, אבל זה גם לא עובד עם אנשים, הליבידו שונה, ללא קשר לרצפה, אבל הילד פשוט גדל ומכל הגהות שומעת "טוב, אדם צריך" - זה גם זה, זה גם מתעכל, גם לחשוב, במיוחד מאז זה גם נחמד.

חיי המין הם אינדיקטור לגבריותו, כפי שהתרחש כאדם. כאן כולם, כמו רבים באים לידי ביטוי, בדרכים שונות: מישהו מתמקד במספר השותפים, מישהו - על שביעות הרצון שלהם או השותפים תואמים תכונות מסוימות. סקס צריך להיות נלהב וקשה, שונה, ומין עדין - עבור חלש. זה נספג לעתים קרובות גם (לראות את זה סקס בפורנו, למשל, נלהב וקשה, בסרטים לעתים קרובות מדי, גם באהבה רומנים בעלי חיים מתואר). לעתים קרובות יש גם הבחנה: רומנטיקה, התקרבות לא רצויות של שותפים, הגדרה יפה במהלך יחסי מין היא כל "דברים נקבה", ואת האדם האמיתי על כך נראה כי הוא צריך סוף סוף להיות מטריד, הוא צריך הכל כדי להיות פשוט במהירות (מהדהד כמה חושבים, הראשון PT על ליבידו גבוה יותר).

כל זה (וגם תנאים מוקדמים אחרים) תפיסה של סקס מושלמת לגבר. הנה, אילו אלמנטים כוללים:

6 חלקים

קל לתקשר.

למעשה, זה נראה כמו שתי רצפות, אבל גברים - חוץ מזה, כמו שאנחנו הרבה מאיתנו התרגלו לזה, כי הם, בכנות, לא ממש אוהב, בסופו של דבר, מטריד. הם רוצים הכל להיות פשוט ולהבין: אתה רוצה? - אני רוצה - טס. ובכן, באופן כללי, לעתים קרובות הם לא רואים כמה חושבים, משמעות מיוחדת היא להיות מאוד מטריד על סקס (ולא זה לא הזמן הראשון, אז יהיה התרגשות טבעית), הם רוצים הכל להיות פשוט ישירות כמו חלק, כמו הרבה מייעוץ אמריקאי, תקשורת רומנטית, ולא כמו השיא שלה.

לכן, נסה ישירות ולהישאר ישירות: רק רגוע, ישירות. אל תפחדו לקרוא בגלוי על הרצונות שלך, יותר, בסופו של דבר, לחייך ובדיחה, נסו לא להראות התרגשות, ולא אמת לדאוג. כולם יודעים שכל דבר מגעיל אחרי הכל, בסופו של דבר, קורה, נכון? פשוט יש לך יחד יש זמן נחמד ביחד. זה איך להוביל.

תשוקה.

כפי שכבר כבר ביקר מעל, סקס עדין הוא חלש. למעשה, זה טבעי, לא כל כך, לעתים קרובות רק סקס עדין יותר נעים יותר, כי זה מאפשר לך להתרכז זה לזה ועל הרגשות שלך במקום לשנות בדחיפות את המיקום ולעשות במיטה על ידי אירובי.

אבל גברים התבוננו בפורנו ובתת-תת-מודע רוצים שהכל צריך להיות כמו שם: חם, הרבה, בגסות, עם גניחה סוניסטית, עם איך אנחנו עולים בקנה אחד איתך, עמדות משתנות, טוב יותר להיות זהה עם מציצה.הוא מוסבר על ידי זה מאוד פשוט: הוא מפוחד, כי חוסר אורגזמה על הילדה, כפי שהיה, באופן כללי, מניח תחת רטט של גבריותו. זה יכול להיות שהיא לא סיימה - זה אומר שאני לא לשקוע כאדם כמו hahal, אבל זה hyposta (hahal, שותף מיני) לצעירים הוא לעתים קרובות מאוד עקרון, זה העיקרון של הזהות שלהם, הרעיונות שלהם עצמם. מכאן ומעליב, וכן, מאיתנו לבד, התגובה האגרסיבית היא לבדה.מה לעשות עם זה - כדי לפתור אותך בעצמך, באופן טבעי.

אורגזמה של הנערה.

ולא את הגברת cumshot איתו - זה אומר כי הגבר של האיש עשה היטב ובכלל, Momnikka (הנה בדיחה על הקטגוריה "גילוי עריות" בפורנו). חדשות מצוינות: מאה אחוז יכול להיות שהוא מכל הנשמה ינסה להביא לך הנאה.

חדשות רעות: לעתים קרובות מאוד, גברים למדוד את כל הנשים אחד נראה לא מסוגל להבין כי הוא ולא Konad לשעבר שלו Schwirte (לקפל את הכסף שלה), אז זה לא אומר שזה כמו כל האנשים של חייו של חייו. והוא בהחלט יכול להיפגע, ולא שאתה לא מסיים, כן, כאן הוא מהפכה של התודעה: הוא לא ניסה את זה מספיק, ומסיבה כלשהי הוא הכי הרבה.

בנוסף, כן, ישנם גברים עם מזג בולט, מן הטבע, יש צורך ישירות הרבה, בלהט, בערך, מאוד, בהתמדה, אחרת הם לא מקבלים הנאה.חדשות קשורות בשבילך: כי הגברים כמו תשוקה - אתה יכול, לשים את זה בעדינות, לשחרר את כל הרגשות. צועק מהנאה, נוזף במילים רעות (כמעט כל הצעירים מרגשים את זה), מקל על הציפורניים בגבו, סטוני, כמו כוכב פורנו, השמיעו את ה"א 'מגניב, כפי שיותר מאיתנו התרגלו לקריאה, פנטוסים פרנק, להיות חם, פרנק, פרנק, הגדלת - ואתה כנראה זוכר אדם כמו פילגש מדהימה. https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa-%d7%99%d7%9d/

כמובן, כולנו יודעים היטב מה האורגזמה אתה כנראה מזמין כך שאף דירקטור לא פורנו לא לשקוע. אבל לא להיות עצוב, ולא האמת תצטרך לחקות: בסופו של דבר, מטרת המין היא לא אורגזמה, אבל רק זמן נעים, ולא היית בסדר, אז הכל בסדר.

טְרִיוּת.

לפעמים, זהו ביטוי של הפרמטרים האישיים של גבר (אדם אשר בחיים לא יושב במקום אחד, כל הזמן מנסה משהו חדש, קרוב לוודאי, ובמין יהיה אותו דבר), לפעמים - הביטוי של סטריאוטיפים, לפעמים - קו אינטנסיבי ומגוון) או רק הרגל של איך אנשים משמשים להביע את חיי המין, אבל כך או אדם אחר לעתים קרובות אוהב משהו חדש.

אז, קרוב לוודאי, הוא יהיה נחמד ממה שתפתיע אותו עם כל הפתעה סקסית: תיפגש גרביים מחוך, או תלבושת המשרתת, תוכלו להציע לעשות את זה במקום צפוף, לבוא עם איזה סוג של אירוע , משחק ארוטי. חדשות בוטלו: מאה אחוז יכול להיות שאתה אוהב את זה יותר מדי. ואתה יכול גם לבקש ממנו לבוא עם משהו חדש בשבילך בשבילך, מאה אחוז יכול להיות כי הנווט הוא חדש לגבר יהיה גם לטעום.

טִבעִי.

מה פירושו: יחס קל ורגוע כלפי מין. לא אופניים ממזרח לו עם זיקוקים עלי כותרת ורדים, ואת Knockonets לא אכפת כחלק מצדך, לא כמו השיא שלהם. לא עבור אף אחד לא סודי, כי למעשה, זה גם שימושי עבור הנערה מדי: במקום זה מטפלת מין, אז אפילו פחות על זה הוא חווה.

ליישם מטרות אישיות בישראל יסודי, אם אתה אישה אלגנטית מן הפדרציה הרוסית. לעסוק בישראל יוכלו לפניחות. בנות מודל מראה הצעה לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם אדם מישראל אפשר לקבל מ 6200 $.

איך נבלה את הזמן בשבילך, מי צריך עצבים נוספים, האמת היא גם?

חופש הביטויים האישיים.

לשני הצדדים. במקום שהגברת נשמעה ומתוקה, היא נעשתה, גונחת, בגלוי, בסופו של דבר, אומרת, איך היא אוהבת את זה - זה גם מרגש כמעט לפחות לגבר. ראוי לציין כי הגברת בגלוי גם טוען כי זה עושה סקס - זה הופך להיות, זה הופך להיות חזק אף יותר, כי זה מראה את זה כאדם בטוח בעצמו, ואת הביטחון הוא סקסי.

ולא הגברת בגלוי גם קורא מה בדיוק היא אוהבת, ואיך היא שוכבת כך שהוא פנה אליה - זה גם מרגש. ובצד השורש זה עובד מדי: גבר יהיה נחמד, מאשר סוף סוף כמו גניחות שלו, ואתה תקשיב ולהודיע ​​על הרצון שלו.

Просмотров: 1349 | Добавил: igaglia4u | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar